Nový nový nový začátek

Popravdě už ani nevím, kolikátý je toto můj začátek. Ale po dlouhých letech experimentování s obsahem stránek jsem dospěl k závěru, že nastal čas na změnu. A to pořádnou…

Hlavní změnou je obsah stránek. Jelikož jsem se díky všem těm komiksovým knihám pomalu ztrácel v obsahu, rozhodl jsem se, že vyhodím komiksy a většinu knih. Stejně to podle statistik navštěvuje minimum lidí. Jedině tu nechám knihy podle herních sérií (Diablo, Assassin…) a komiksy z Warcraftu jako součást lore. Možná udělám sekce podobné tomu, co mám u WoWka i pro Zaklínače a Assassina, ale k tomu v blízké době nedojde, takže i komiksy podle těchto sérií šly z kola ven.

Takže jsme zpět u nového obsahu, který bude věrný tomu, proč jsem blog vlastně zakládal. Pro zážitky z hraní her. A jelikož doba od dávných dob poněkud pokročila, uděláme za starými články velkou tlustou čáru a začneme znovu. Mazat je nebudu, je to součást evoluce, která začala na stránkách blog.cz a pokračovala přes blogspot.com až sem. Místo toho se zaměřím na ty nové, propojení s YouTubem atd.

Prostě a zjednodušeně, vítejte na nových stránkách Sajaman.cz!

Zveřejnit odpověď